BOŻE GNANIE BYDŁA. POŻEGNANIE PASTERZY

Autor: Maciej Filipek, Gatunek: Proza, Dodano: 26 lipca 2016, 13:02:23

Nigdy wcześniej tego nie robiłem, czyli nie żegnałem się, bo uważałem, że to dziecinne, ale dziś postanowiłem zostać takim dzieckiem i powiedzieć do widzenia portalowi Liternet. Nie wiem na jak długo. Może się okazać, że nawet na zawsze. W każdym razie nie zamykam do końca drzwi, nie podpalam mostu, bo nie wiadomo czy nie zmienię swojej decyzji za kilka miesięcy lub tygodni. Wszystkim normalnym ludziom mówię zatem trzymajcie się, nie dajcie się zwariować, piszcie i lejcie na tych, o których za chwilę. Tym z kolei, którzy mają delikatny defekt psychiczny, a momentami nawet duży. Tym, którzy  żyją w szałasie i wykorzystują swoją chorobę do bawienia się ludźmi, pokazuję środkowy palec i mówię spierdalajcie :) 

Komentarze (36)

    •    
    • 26 lipca 2016, 13:22:37

    Czasem też mam ochotę napisać "dowidzenia" razem. Do widzenia. Miłego urlopu

  • Spierdalaj biedaku, smrodzie. Żebyś się chuju wysrać przez tydzień nie mógł. Albo nawet i dwa.
    Gardzę tobą. Kudłata fajo.
    Żeby ci się przez noc odbyt zrósł pajacu (za: Krzysztof Grzebiliszewski ...lipca 2016)

  • I taki glupi, chamski Filipek na pewno mysli sobie, ze jego nieobecnosc znaczaco obnizy poziom portalu.:)))

    "Nie wiem na jak długo. Może się okazać, że nawet na zawsze. W każdym razie nie zamykam do końca drzwi, nie podpalam mostu...." hahahahaha. A poszedl won.

    •    
    • 26 lipca 2016, 13:41:05

    Po co wkleiłeś ten komentarz Jarocki? Wkurwił się Krzysiu i nawrzucał trochę Przemkowi. Wszyscy to czytali. Po co jątrzysz trolisiu?

  • Masz rację, błąd. Dzięki za wytknięcie, poprawiłem.

  • Oj zbyt mało, zbyt mało panie.

  • Jeżu takimi właśnie komentarzami wulgarnymi i czasami nawet niosącymi znamiona gróźb karalnych obniżany jest poziom tego portalu. Czy nie można normalnie bez chamstwa? Czy jak GR chcesz sobie coś zrekompensować ? Zwyczajnie nie rozumiem.

    Grzebiś no co ty ! :(

  • Nie czuję wyrzutów sumienia ze względu na słowa, które padły z moich ust w stosunku do pszemka, ale przyszedł czas na rezygnację. Takie życie.

  • Klajzo,
    "takimi właśnie komentarzami wulgarnymi etc"
    Zeby nie bylo nieporozumien: ktorymi konkretnie?

  • Na urlop, nigdy na rezygnację. Na wytchnienie, odpoczynek i na pogodę.
    Do zobaczenia.

  • Jarocki, proste, że proste, że moimi. Taki mądry, a taki głupi.

  • Jarocki, proste, że proste, że moimi. Taki mądry, a taki głupi.

  • Przykład powyżej :


    Jan Jeż Jarocki
    26 lipca 2016, 13:33:31

    Spierdalaj biedaku, smrodzie. Żebyś się chuju wysrać przez tydzień nie mógł. Albo nawet i dwa.
    Gardzę tobą. Kudłata fajo.

    To nie twój wpis?

    Ludzie opanujcie się . Jest sens w takich przepychankach? Nie mozna bez osobistych wycieczek, bez obrazania innych. Co jest kurwa z wami nie tak!


  • nie, to nie moj wpis. Zrodlo poprawnie podalem

  • To mój i dlatego napisałem, że nie mam wyrzutów sumienia :) podtrzymuję :) Błaż, ktoś musiał, padło na mnie :D

  • Elm inCrudo, się zobaczy, ale na dzień dzisiejszy urywam się stąd. Dzięki :)

  • Padlo, padlo, a teraz - won.

  • Jak na razie, to ty jesteś u mnie, a nie ja u ciebie :)

  • Jeżu - Padlo, padlo, a teraz - won.

    A to już nie jest chamskie?

    Echhhhhhh

  • Aha, nie widzisz roznicy?
    gratuluje wyczucia jezykowego.

  • Nie w takich przypadkach nie zauważam różnicy. Chamstwo to chamstwo - po prostu !

  • Kto ma więcej racji? Moja racja jest najmojsza.

  • Każdy ma swoją rację, Panie Krzysztofie, ale że cenię Pańską twórczość, napiszę, że urlop/przerwa są wskazane - oczyszczają umysł, dystansują.
    Jednak należy robić swoje, o czym Pan na pewno wie. Miłego wypoczynku.

    Co do wpisów powyżej, z wyjątkiem Elm:
    1. B.J.K. - gdzie Pan był, kiedy nazywano mnie dwukrotnie trollem?
    2. J.J.J. - nie wiem, co chce Pan osiągnąć takimi zachowaniami? Nawet, jeśli się komuś należy - a się należy na pewno, warto pomyśleć o innym sposobie. Życie jest tylko jedno - szkoda czasu.
    3.A Pan, Panie P.W. well Czerwone Serduszko? Zawsze pierwszy albo na czele; szczery czy szukający poklasku? Jak się Pan czuł, kiedy obrażał Pan mnie, nazywając trollem?

    Zawsze to samo i tak samo, w myśl porzekadła: "Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje".

    Natomiast niewiele kunsztu literackiego (z małymi wyjątkami), bo "Studnie te same, S., brudne i głuche. Tylko odbicia krzywią się jakoś mocniej".

    Pozdrawiam i życzę Wszystkim mądrości - w słowach, myślach i uczynkach.


    •    
    • 26 lipca 2016, 19:48:31

    Nadzieję mam, że już wszyscy wiecie co czynić powinniście... Pani Bernadetta Wam życzy mądrości, więc mądry bądź ludu ciemny! Pani Kossarzecka kaganek oświaty niesie Tobie! Głębiej wejrzyj w siły jej słowa i potęgę mądrości na której wyrosło!

    Oj, Pani Bernadetto, widzę, że nadal zabiega Pani o mnie, oj zabiega trochę. Czuję, że w jakiś sposób mnie Pani nawet kocha. Może przyjaciółmi zostaniemy swemi? Któż to wie? Rad jestem, iż wróciła Pani na liternetu łono. Od zimy słuch o Pani zaginął wszelki. Czy się wiodło w ten czas? Czy w zdrowiu są wszyscy? Z wyrazami szacunku. Czerwone Serduszko

  • Tak, kocham: ludzi, mimo wszystko, świat, zwierzęta, literaturę, dzieci... To lepsze niż nienawiść, pogarda, złośliwość, celebryctwo, matactwo, konfabulacje i inne..."pustostany".

    "Prawdziwych przyjaciół poznajemy..." Niemożliwe - nigdy nie zapominam.

    •    
    • 26 lipca 2016, 20:09:57

    Mam wrażenie, że z kimś mnie Pani czasem myli, ale może zostawmy ten temat póki co. Gwarantuję, że względem Pani nie mam żadnych negatywnych uczuć w sercu mym. Myślę o Pani dobrze, choć uważam, że lepszą jest Pani poetką, niż krytykiem poezyj. Według mnie powinna Pani w ogóle zrezygnować z tej drugiej roli, Pani Bernadetto. Mówię to z troski i dla dobra Pani. Proszę pisać swoje, naprawdę. Proszę żalu nie trzymać w sobie i zapomnieć czasem, zapomnieć. Dla własnego zdrowia i pro publico bono

  • Pozwoli Pan, że to ja zdecyduję?

    Sęk w tym, że ja nie bawię się w krytyka, ja czasami wyrażam swoje zdanie jako czytelniczka, a to zasadnicza różnica.

    Moje zdrowie ma się dobrze.

    To jak? Przeprasza Pan , np. na forum?

    •    
    • 26 lipca 2016, 20:44:54

    Proszę o wybaczenie Pani Bernadetto, ale była Pani napastliwa pod moimi wierszami, więc nazwałem Panią trollem. Nie musi Pani lubić tego co piszę. Proszę jednak odnosić się do autorów z należytym szacunkiem, bez inwektyw, zbędnych złośliwości, a wówczas będą Panią traktować poważnie.

    •    
    • 26 lipca 2016, 20:51:12

    Proszę pamiętać, że jest Pani tutaj jedynie gościem i autorką wierszy, która powinna skupić się na nauce, aniżeli słownych przepychankach. Pani poetyka pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Proszę się nie gniewać, że nazwałem Panią trollem. W tamtej chwili właśnie tak się Pani zachowywała. Poza tym nazwaniem kogoś trollem nie jest bardzo obraźliwe. Wskazuje jedynie na niewłaściwe zachowanie, którego według mnie dopuściła się Pani w tamtej chwili, latając pod moimi tekstami. Dziękuję i Życzę dobrej nocy.

  • Naprawdę?

  • Moim zdaniem odejście utalentowanych poetów jest smutnym triumfem trollów, dlatego na twoim miejscu raz jeszcze przemyślałbym sprawę. rozumiem, że trudno publikować wobec skomasowanej zawiści, lecz jak to mówią co nas nie zabije... a twoje wiersze znakomicie bronią się same. Jeśli odejdziesz będzie cię tu brakowało.

  • Tak, będzie brakowało ale nam. Może Krzysztofowi nie będzie brakowało bo już mu się przejadło. Może ma odruch wymiotny czytając chamskie komentarze względem siebie i pod swoimi wierszami, którym takie się nie należą.
    Wcale się nie dziwię.
    Powodzenia Krzysztofie :)

  • Pamiętaj, że "portal liter et" to dwa puste słowa, właściwie nic, marne pierdnięcie zajączka albo płacz JJJ, skowyt pszemka itd.
    Więc chwilę pomyśl, jednak, nad tymi, którzy tu - na Ciebie czekają.
    Ściskam dłoń.

    • G C
    • 28 lipca 2016, 18:42:57

    Do zobaczenia :-)































































  • Klajza rucha sie z Artomiukiem i Filpkiem na poezje he he